Březen 2009

Musíme být aktivnější a hrát víc dopředu, přiznal Jankulovski

31. března 2009 v 19:00 | Diddlinka♥B♥ |  Fotbal
Zápas proti Slovinsku určitě nebyl pro Marka Jankulovského nejvydařenější. Je si toho sám vědom a ví, že proti Slovensku musí hrát on i celý tým mnohem lépe. Věří, že ve středu na Letné soupeře přehrají a do kvalifikačního podzimu půjde český tým v klidu.
31. 3. 2009 14:44

Zápas ve Slovinsku se herně nepovedl. Co se musí zlepšit, abyste středeční utkání se Slovenskem zvládli a vyhráli?

Především musíme být aktivnější a hrát víc dopředu. Po delší době jsme hráli vpředu se dvěma útočníky, ale moc jsme soupeře nezlobili. Chyběla překvapivá přihrávka zezadu nebo kvalitní centr ze strany. Sami dobře víme, že to nebylo ono a také jsme si to na rovinu řekli. Kdybychom proti Slovensku hráli jako v Mariboru, tak bychom mohli mít velký problém, abychom vůbec dali nějaký gól. Vzadu jsme to ubojovali, nedostali jsme gól, což je základ. Nezastírám ale, že Slovinci nějaké šance měli. Doma je to ale normální.

Klikni na celý článek


Rosický vzkázal: Vyhrajte, ať máme postup ve svých rukou

31. března 2009 v 18:56 | Diddlinka♥B♥ |  Fotbal
Tomáš Rosický se raduje s Janem Polákem ze svého gólu v utkání proti Slovensku.Všechno na jednu kartu. Vítěznou. To je výchozí pozice fotbalové reprezentace před středečním duelem se Slovenskem. V sobotu uhrál Radův tým remízu ve Slovinsku, takže matematika je jasná - pouze tři body z derby uchovají Čechům reálnou šanci na přímý postup na mistrovství světa 2010 v Jihoafrické republice. Zraněný kapitán Tomáš Rosický bude mužstvu držet palce z Anglie.

31. 3. 2009 18:01 PRAHA
Nadále chybí, ale snad už naposledy. Tomáš Rosický nadále žije s fotbalovou reprezentací, i když v ní druhý rok absentuje. "Držím vám palce! Věřím, že zápas se Slovenskem zvládnete a budeme v kvalifikační skupině žít tak, abychom měli postup na mistrovství světa jen ve vlastních rukou," vzkázal mužstvu z Londýna.
Rosický chtěl přijet podpořit nároďák osobně, ale vzhledem ke složité rekonvalescenci po dlouhém zranění mu to Arsenal nepovolil. "V úterý jsem s Tomášem mluvil. Klub mu nedal k cestě do Prahy svolení. Rosický se vrací do tréninku a nemůže na dva dny přerušit své procedury a regeneraci," vysvětluje trenér Petr Rada.
Vzhledem k trestu pro Ujfalušiho tak po čase navlékne kapitánskou pásku brankář Petr Čech. "Kromě dvou přátelských zápasů jsem byl kapitánem v kvalifikaci jen v utkání v Německu. Tam jsme vyhráli 3:0 a zajistili si postup na EURO 2008. Tak doufám, že to ve středu dopadne podobně," usmívá se gólman Chelsea.
Rada dodatečně povolal jabloneckého útočníka Davida Lafatu. "Svěrkoš má drobné problémy a až po večerním tréninku nám řekne, jak na tom je. Kdyby nebyl schopen hrát, bude připraven Lafata," říká Rada s tím, že proti utkání ve Slovinsku udělá změnu v každé řadě sestavy - v obraně, záloze i útoku.

Video s diddlem

31. března 2009 v 17:32 | Diddlinka♥B♥

SOUTĚŽ: Vyhrajte podepsaný dres fotbalové reprezentace a lístky na Slovensko

30. března 2009 v 18:33 | Diddlinka♥B♥ |  Fotbal
Už ve středu pokračuje kvalifikace mistrovství světa 2010 a čeští fotbalisté v Praze přivítají Slovensko. To v sobotu prohrálo 0:4 v přípravě v Anglii, svěřenci trenéra Rady uhráli v boji o šampionát jen bezbrankovou remízu ve Slovinsku. V soutěži Sport.cz můžete získat vstupenky na středeční utkání a další zajímavé ceny od společnosti Puma.


30. 3. 2009 10:00 PRAHA
Stačí poslat odpověď na otázku, kolik gólů vstřelili čeští fotbalisté ve vzájemných utkáních se Slovenskem v kvalifikaci mistrovství Evropy 2008.
Vyhrát můžete nejen vstupenku na zajímavé utkání bývalých federálních partnerů, ale také další zajímavé ceny od partnera fotbalové reprezentace, společnosti Puma.
Soutěžní otázka:
Kolik gólů vstřelili Češi slovenským fotbalistům v kvalifikaci ME 2008?
Čeští fotbalisté jsou v tabulce třetí kvalifikační skupiny třetí o bod za Slovenskem, které nasbíralo devět bodů. První jsou Severní Irové s 10 body, ale oproti Slovákům dvěma odehranými zápasy navíc.
Správnou odpověď posílejte do úterního poledne na adresu soutez@sport.cz a nezapomeňte uvést jméno a telefonní číslo, ať Vás můžeme kontaktovat v případě výhry. Ceny budou po vylosování výherců připraveny k vyzvednutí v redakci Sport.cz.


Hned bych se tam přihlásila...

Slovenská reprezentace je v Praze, na Čechy si věří

30. března 2009 v 18:31 | Diddlinka♥B♥ |  Fotbal
Radost slovenského reprezentanta Stanislava Šestáka.


Letadlo se slovenskými fotbalovými reprezentanty přistálo v pondělí po poledni na ruzyňském letišti v Praze, kde je ve středu čeká proti výběru trenéra Petra Rady další díl kvalifikace MS 2010. Svěřenci kouče Vladimíra Weisse si nepřipouštějí, že by se domů měli vracet s prázdnou. "Myslím si, že vyhrajeme," řekl pohotově bývalý sparťan Radoslav Zabavník.

Pospěch: Kritika za Slovinsko je oprávněná, tlak ale zvládneme

30. března 2009 v 18:30 | Diddlinka♥B♥ |  Fotbal
Ve Slovinsku nehrál, proti Slovensku by vzhledem k některým vynuceným změnám v sestavě nastoupit mohl. Pravý obránce Zdeněk Pospěch uznává, že za výkon v Mariboru si fotbalová reprezentace zaslouží jen slova kritiky. Na druhou stranu doufá, že kvalifikace mistrovství světa je pořád slušně rozehraná a že národní tým zvládne tlak, který mdlými výkony sám na sebe vytváří.

Pár obrázků diddla

30. března 2009 v 13:21 | Diddlinka♥B♥

//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>

Čech: Prohra v Anglii na Slovácích žádné stopy nezanechá

29. března 2009 v 20:09 | Diddlinka♥B♥
Petr Čech na tréninku české fotbalové reprezentace v KunicíchReprezentační brankář Petr Čech uznává, že remízu ve Slovinsku může zhodnotit pouze středeční vítězství proti našim východním soupeřům. "O tom, zda ten bod má svou cenu, ukáže až středeční zápas se Slovenskem," řekl gólman Chelsea, podle kterého se debakl 0:4, který Slovensko utržilo v Anglii, na soupeři nepodepíše.

Design

27. března 2009 v 15:54 | Diddlinka♥B♥
mám new designe a to fotbalový

Jak se máte?

27. března 2009 v 15:30 | Diddlinka♥B♥