Madridistas po zápase s APOLEM

9. dubna 2012 v 12:55 | BhARuShQa |  Real Madrid

Real Madrid včera porazil APOEL 5:2 a zajistil si tak postup do semifinále Ligy mistrů, kde ho čeká Bayern Mnichov a hráčům je jasné, že to nebude lehký zápas.
Cristiano Ronaldo včera patřil k nejlepším hráčům na hřišti a je velmi šťastný, že se tým dostal do semifinále Ligy mistrů:"Děkuji Bohu, že jsem dal gól ze standardní situace a doufám, že v tom budu pokračovat i v nadcházejících zápasech. Podali jsme dobrý výkon a jsem šťastný, protože celý tým hrál úžasně."
"Bayern Mnichov je náš další soupeř a budeme to mít velmi těžké. Dvojzápas bude velmi těžký, protože mají na to vyhrát Ligu mistrů."
Včera si také zahrál Esteban Granero: "Předvedli jsme dobrý výkon a vždy se snažíme hrát co nejlépe. Soutěž se pro nás dobře vyvíjí. Jsem velmi šťastný a tvrdě pracuji, jako vždy."
"Higuaín, Ronaldo a Benzema si zaslouží, aby se o nich mluvilo. Di María a Callejón dnes hráli, a také dali gól. Máme vynikající útočníky, kteří jsou hodni toho hrát za Real Madrid."
"Semifinále proti Bayernu Mnichov bude těžké. V semifinále nejsou žádné slabé týmy a s Bayernem to bude těžké, ale teď musíme myslet jen na náš zápas proti Valencii, protože v neděli toho bude hodně v sázce."
"Aby bylo finále Real vs. Barcelona, tak budeme muset porazit Bayern a Barcelona Chelsea. Uvidíme, co se stane."
Několik málo slov řekl také Pepe: "Mluvme jenom o našem zápase proti Valencii, protože toho pro nás bude hodně v sázce. Bayern Mnichov má kvalitní tým se skvělými hráči. Očekáváme, že to v Mnichově bude dobrý zápas a na Bernabéu se rozhodne o tom, kdo postoupí do finále."
Kaká opět předvedl skvělý výkon a navíc dal krásný gól: "Jako dítě jsem neměl velkou sílu, a tak jsem se naučil střílet s míčem tak, jak jsem to dokázal dneska a překonal jsem brankáře. Byl to jeden z mých nejhezčích gólů. Byl podobný tomu, který jsem dal Anderlechtu v AC Milán. Stále víc se zlepšuji a jsem si v zápasech jistý i při dotyku s míčem."
"Konkurence v Realu Madrid je dobrá a ti, co hrají, se vždy snaží odvést nejlepší práci. To je dobře, protože všichni ze sebe vydáváme to nejlepší. Nejdůležitější pro mě je, že se mi vyhýbá zranění a pomáhám týmu; to mě dělá velmi šťastným. Postupně jsem se zlepšoval a v klíčových okamžicích sezóny jsem se zlepšil."
"Je důležité, že jsme se druhý rok po sobě dostali do semifinále. Bude to těžké, protože budeme čelit Bayernu Mnichov, který hraje velmi dobře. Věříme si, ale vždy respektujeme našeho soupeře a dnešní večer nebyl výjimkou. Myslím si, že se Real Madrid může dostat do finále."
"Musíme myslet jen na náš zápas proti Valencii. Právě teď je to náš nejdůležitější zápas, protože vedeme o šest bodů před Barcelonou a chceme, aby to tak i zůstalo."
Ángel Di María se konečně zotavil ze svého zranění a včera nastoupil a dal i gól: "Musím i nadále odvádět dobrou práci a jsem šťastný, jak se věci pro mě vyvíjejí. Jsem šťastný, že jsem dal gól a opět jsem z rukou udělal srdce, které patří mé manželce."
"Jsem moc rád, protože Higuaín, Ronaldo a Benzema jsou v top formě, a když hrají, tak dávají góly. Kdybych měl zůstat na lavičce, tak budu pracovat se stejným nadšením."
"Zranění patří k fotbalu. Neměl bych se dívat zpátky. Dal jsem gól Racingu a opět jsem se zranil. Dnes jsem byl v pořádku a chvíli jsem hrál, a to je pro mě důležité. Chci zase začít hrát, protože zranění bylo pro mě velmi těžké. Myslel jsem si, že bych mohl po zbytek sezóny chybět, ale v nejdůležitějších zápasech budu připravený hrát."
"Semifinále bude velmi těžké. V Německu budeme muset odehrát dobrý zápas. Chceme být klidní a dostat se do finále a vyhrát ho. Bayern Mnichov se sem dostal z nějakého důvodu a oba máme 50% šanci, že postoupíme. Dali hodně gólů a budou těžkým soupeřem, takže budeme muset hrát na vysoké úrovni."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.